Graafiline disain

GRAAFILINE DISAIN

Pakume lõputuid graafilisi lahendusi erinevateks projektideks ettevõtetele, aga ka isiklikuks kasutuseks. Meie oskuste alla kuuluvad nii veebidisain, tootedisain, erinevad reklaamkampaaniad, sotsiaalmeediapostitused, logod, illustratsioonid kui ka plakatid, visiitkaardid, kinkekaardid, flaierid, kutsed, voldikud, kleepsud ja trükised. Pole ühtki suurt või väikest soovi, mida me pole võimelised täitma.

Miks valida just meid?

LOGO KUJUNDAMINE

Meie usume, et logo on sinu firma nägu – justkui visiitkaart, mida igale kliendile ette näidata. Seetõttu pakume nii uue logo disainimist kui ka olemasoleva logo uuendamist vastavalt sinu visioonile. See aitab toetada ettevõtte väärtuseid ning edasisi eesmärke.

Mida me teeme?

INDENTITEEDI LOOMINE

Lisaks logole saame luua ettevõttele kindla graafika, mis teeks just sinu ettevõtte kergesti ära tuntavaks. Kõige paremaks logo järgimiseks on CVI ehk logoraamat. Ühtne firmagraafika teatavasti teeb ettevõtte hõlpsamini ära tuntavaks ning aitab suurendada kliendibaasi.

Vajad uusi ideid?

DISAINI-KONSULTATSIOONID

Pakume professionaalset nõu kuidas alustada oma ettevõtte graafika ja identiteedi kujundamist. Samuti aitame olemasolevat graafikat uuendada läbi kaasaegsete disainilahenduste.

Tutvu meie töödega!

Saame tuttavaks!

Küsi personaalset pakkumist

Tekkis küsimus?

Küsi abi livechatis

Telefon

+372 5845 6330