Beauty Like You've Never Seen

Visiitkaart

Visiitkaardi kujunduse loomine ehk oma ettevõtte või personaalse logo, graafika ja informatsiooni originaalseks ja silmapaistvaks ning meeldejäävaks esitlemiseks.

Logo kujundus

Olemasoleva logo moderniseerimine või uue logo loomine, mis vastavalt teie visioonile kujutaks teie ja teie ettevõtte väärtuseid ühe elemendina. Ning tavaliselt kaasneb logo loomisega ka stiiliraamat ehk tulevikus kasutaksid kõik teie töötajad ja partnerid logo korrektselt ning vastavalt reeglitele.

Disainikonsultatsioonid

Saada professionaalset nõu kuidas alustada oma ettevõtte graafika, identiteedi ja üldise kujunduse loomist või kuidas kujundust paremaks teha ,et see peegeldaks täpsemalt teie ja teie ettevõtte soove ning väärtuseid.

Indentiteedi loomine

Lisaks logole peaks olema igal ettevõttel kindlad värvid, kirjatüübid, logo toetav graafika jne. Kõige paremaks logo järgimiseks on CVI ehk ettevõtte logoraamat. Kõik teie tulevased materjalid ( messiboksid, pakendid jne ) loodud täpselt teie ettevõtte brändi reeglite järgi.On teie ettevõte konkurentide kõrval meeldejääv .

Kodulehe loomine

Loome wordpressi põhjal modernse ja mugavalt kasutatava kodulehe, mis on loodud teie soovidele. Peame tähtsaks,et teie koduleht oleks teie sihtgrupile mugav kasutada, tänapäevaste nõuete kohane ning Google´i otsingumootori reeglitele vastav.

Muud käsitsi ja digitaalsed illustratsioonid

Pakume lõputuid graafilisi lahendusi erinevateks projektideks. Võivad olla suured reklaamkampaaniad, erinevad illustratsioonid, pakendidisain, plakatid jne. Täidame ka personaalseid soove, milleks võivad olla õnnitluskaardid, personaalsed joonistused jne. Teeme töid nii Adobe illustratoris kui Pohotoshopis, ning leiame ühiselt kõigele lahenduse.