raafiline Disain

Graafiline Disain

Pakume lõputuid graafilisi lahendusi erinevateks projektideks. Võivad olla suured reklaamkampaaniad, erinevad illustratsioonid, pakendidisain, plakatid jne.

Indentiteedi loomine

Lisaks logole peaks olema igal ettevõttel kindlad värvid, kirjatüübid, logo toetav graafika jne. Kõige paremaks logo järgimiseks on CVI ehk ettevõtte logoraamat.

Logo kujundamine

Olemasoleva logo moderniseerimine või uue logo loomine, mis vastavalt teie visioonile ja soovidele kujutab üheselt ettevõtte väärtuseid ning eesmärke.

Disaini konsultatsioonid

Küsi professionaalset nõu kuidas alustada oma ettevõtte graafika ja identiteedi kujundamist või kuidas juba valmisolevat graafikat täiendada.

Hinnakiri

Pakume personaalset lähenemist ja seepärast on iga töö erinev. Lõpliku hinnapakkumise saamiseks kontakteeru meie klienditoega või saada e-mail.

korduma kippuvad küsimused

Üks populaarsemaid küsimusi meile on: ”Kui palju maksab logo?”

Enamasti maksab lihtsama logo loomine 75-120 eur+km. Siiski võib logo maksta ka näiteks 200 eur+km – kõik sõltub lõpuks soovide keerukusest ja tööle kuluvast ajast.

Hinnapakkumise koostamisel mängivad rolli erinevad aspektid: algmaterjali olemasolu, disaini keerukus, projektile kuluv aeg jms. Pakkumise koostamisel on aluseks võetud tunni hind 29+km.

Kuna antud valdkonnas on iga projekt uus ja omanäoline siis täpsema pakkumise saamiseks kontakteeru meie klienditoega või kirjelda oma soove E-maili teel: info@seran.ee

Idee on olemas aga disainimaailm on sulle võõras ja ei tea täpselt kuhu oma ideega pöörduda?

Sellised mured on meile igapäevased. Seepärast pakume igale uuele kliendile tasuta konsultatsiooni, et vastata küsimustele, anda nõu ja koostada projektile hinnapakkumine.

Kui sulle on mugavus oluline siis oled õiges kohas! Serani meeskond pakub oma klientidele terviklahendusi.

Lisaks disainile teeme ka hulgaliselt trükitöid ja aitame kaasa uute toodete arendamisel. Meil on palju partnereid erinevates valdkondades kellega koostöös toome disainid arvutiekraanilt reaalsusesse.

 

Antud valdkond on tohutult lai ja võimalusterohke – kui piisavalt tahta siis õige motivatsiooniga on kõik võimalik!

Oleme kujundanud väga erinevaid projekte alustades lihtsamatest veebibänneritest ja visiitkaartidest ning lõpetades autode, busside ja jahtidega.

Võta meie klienditoega julgelt ühendust ja liigu oma projektiga edasi juba täna.

Sõltuvalt projekti keerukusest võib printimine võtta aega 30 minutit kuni 2-3 päeva.

TEHTUD TÖÖD

Disain

Previous
Next

Kontakt

Võta meiega julgelt ühendust ja saa personaalne pakkumine.
Telefon: +372 5845 6330
Meil: info@seran.ee